Zabiegi Podkategoria: Zabiegi

 • plastyka powiek Anna Olender »

  plastyka powiek Anna Olender

  Chciałabyś dać się ponieść zabiegowi którym jest uwydatnienie piersi? Powinnaś posiadać wiedzę, że tego sposobu zabiegi to tak w gruncie rzeczy poważne operacje plastyczne. A chirurgia kosmetyczna to jednakże nie zabawa. Zanim pozostaną zaimplikowane implanty piersi powinno się iść do lekarza, jaki nader dokumentnie przeanalizuje czy dana pacjentka będzie mogła w ogólności takiemu zabiegowi się oddać. Z kolei uzyskuje się początkowe zarysy oraz nacięcia na biuście. Dalej wszczepiane są szczególne implanty biustu, posiadające należyty rozmiar oraz układ.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »

 • Informacje o zabiegu liposukcji »

  Informacje o zabiegu liposukcji

  Niemal każda przedstawicielka płci pięknej marzy o gładkiej skórze. Niestety, większość kobiet dręczy cellulit czyli tzw. pomarańczowa skórka. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Naturalnie, można kupować drogie i rzekomo skuteczne kosmetyki, które mają na celu zwalczyć cellulit. Nie zawsze jednak będą one skuteczne. Lepiej sprawdzić nowoczesne i do tego bardzo bezpieczne profesjonalne zabiegi mają na celu zwalczyć cellulit. Znajdziesz je w licznych gabinetach odnowy biologicznej. Zamiast czekać, aż cellulit się powiększy – lepiej po prostu się go pozbądź.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »

 • Blog o urodzie »

  Blog o urodzie

  Czarne kropki, nawet te najmniejsze, wyglądają na cerze bardzo nieładnie. Nie należałoby natomiast się nimi nadmiernie przejmować, dlatego że… w nowoczesnych okresach można się ich błyskawicznie i bez ryzyka pozbyć. Nie chodzi o kupowanie nie wiadomo jak cennych kosmetyków. Od jakiegoś okresu w Polsce używany jest z powodzeniem zabieg o nazwie lipoliza. Dopuszczaten zabieg eliminację nawet ogromnie intensywnych i pozyskiwanych przez lata przebarwień. Raduj się gładką i śliczną karnacją. Bez wątpienia cosmelan to olśniewające rozwiązanie dla Ciebie.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »

 • Dobry dentysta Gliwice »

  Dobry dentysta Gliwice

  Zdrowe zęby są niezbędne każdemu i w związku z tym zapraszamy do zaznajomienia się z naszym serwisem saw-dental. pl. Na rynku działamy od wielu lat, oferując swoje usługi jako stomatolog Gliwice. Dzięki faktowi, że w prowadzonej przez nas klinice mamy wysokiej jakości sprzęt, umiemy zagwarantować, że jako stomatolog Gliwice NFZ możemy zadbać o zęby, które są nawet w najgorszym stanie. Nasze usługi to klasyczne leczenie dentystyczne, usługi protetyczne, leczenie kanałowe czy też ekstrakcja skomplikowanych zębów. Zapewniamy, że pracujący w naszej klinice chirurg stomatolog Gliwice ma olbrzymie doświadczenie. Zapraszamy do przetestowania naszych usług. Dzięki naszym usługom każdy będzie mógł pochwalić się zdrowymi zębami, a dobry dentysta Gliwice w tym w pełni pomoże.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zabiegi

Zabiegi - nowa strona:

Adres: