Strony związane z hasłem 'wróżenie':

 • Magia, rytuały. Wróżby tarota wróżki Irminy May, Gdynia »

  Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie sobie wyobrazić i w co może uwierzyć, człowiek może osiągnąć. Żadna przeszkoda nie oprze się entuzjazmowi i wytrwałości opartej na silnej wierze. Jest ona podobna do elektryczności o której nie wszystko jeszcze wiemy, lecz którą potrafimy wykorzystać. Nie potrafimy zrozumieć nawet cząsteczki Nieskończoności, ponieważ oznacza ona nieograniczoną przestrzeń, wieczność - czas bez początku i końca, wszelką wiedzę i siłę. W nieskończoności zawiera się wszystko, a więc i każdy z nas, jak i środki urzeczywistniania naszych pragnień. Prace magiczne Wróżki Irminy May poprzez wróżby, ceremonie, rytuały i wtajemniczenia prowadzą ku zrozumieniu i poznaniu, w dążeniu do szczęścia i miłości.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koniec Świata »

  Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz sporo popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych.Nasze wróżby wniosą w Twoje dużo wiary w lepsze jutro, uspokoją Twoje obawy przed nieznanym i zmienią Twoje nastawienie na znacznie optymistyczne. Wróżby pomogą Ci odnaleźć prawdziwą miłość oraz podpowiedzą jaką drogą pójść.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwyczaje Andrzejkowe »

  Wrozbyandrzejkowe.pl to strona dzięki której znaleźć możemy pomysły na spędzenie andrzejkowego wieczoru, w nieco inny sposób niż działo się to do tej pory. Na początku warto poczytać nieco o historiiŚwiętego Andrzeja, a dopiero potem wziąć się za poznawanie poszczególnych wróżb. Portal ten powie Ci jak wróżyć przy użyciu zapałek, kości, kubków, czy butów. Nie licząc walorów takich jak urozmaicenie imprezy andrzejkowej, strona ta – jeżeli tylko będziesz miał ochotę zagłębić się w jej treści, wyjaśnizagadnienia z różnych dziedzin ezoteryki, sztuki wróżenia z Tarota, czy przypomni Ci zapomniane przez Ciebie przysłowia, które są przecież bardzoważnym elementem tradycji.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »