Strony związane z hasłem 'sennik':

 • Poznaj znaczenie snów »

  Sennik.biz to największy sennik online, gromadzący wszystkie najistotniejsze symbole senne jak i te, które są najczęściej wyszukiwane przez ludzi w internecie. Wiele osób jest zainteresowanych analizą snów, jednak nie każdy potrafi zrozumieć swoje marzenia senne, ponieważ wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. W znaczeniu snów z pewnością pomocna będzie nam strona sennik.biz. Należy jednak zwrócić uwagę, że jeden sen może mieć dla różnych ludzi całkiem odmienne znaczenie, ponieważ każdy człowiek ma inny charakter i ma inną sytuację życiową.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sny od dawna intrygowały ludzi. Skąd się biorą i co znaczą? Te pytania zadawało i zadaje sobie wielu ludzi na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na owo pytanie, natomiast wciąż nie znamy dokładnie ani źródła snów, ani ich sensu. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny spis haseł, ułatwiających odczytanie znaczenia snów. Tylko tutaj można wpisywać swoje sny a także opisywać ich znaczenie. Jeśli przyśniło Ci się coś zerknij co ten Twój sen znaczy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Znam ludzi, którzy często po obudzeniu sięgają po sennik. Nie wyjdą do szkoły z domu dopóki nie będą pewni co dany sen może oznaczać. Bywa także, że nawet w nocy kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on znaczy. Znam, również takich, którzy przy łóżku mają specjalny notatnik, w którym zapisują swoje sny. Z rana, w nocy, lub wtedy gdy sobie uzmysłowią co się im śniło. Owe sny które wyraźnie pamiętamy, lub rzeczy albo osoby to symbole mające swoje oznaczenie. By się upewnić co one oznaczają można sprawdzić w senniku.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik to nie zabawka. Trzeba uważać, aby nie wpaść w pułapkę błędnej interpretacji, która może doprowadzić nawet do załamania psychicznego. Traktuj senniki jako dodatek do życia i nie bierz ich do końca na poważnie z tego względu, że zrelaksowany człowiek lepiej odczytuje znaczenie swoich snów. Sennik online podpowie ci jak to prawidłowo zrobić i da dużo wskazówek związanych z analizą snów. Możesz także na forum konsultować swoje myśli z innymi użytkownikami.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »