Strony związane z hasłem 'Kołobrzeg':

 • Apartamenty, domy i działki nad morzem. »

  Polecamy usługi świadczone przez nasze biuro Certus Nieruchomości Kołobrzeg. Bądź na bieżąco z bogatą ofertą nadmorskich nieruchomości z rejonu powiatu kołobrzeskiego czy gryfickiego. Dostępna jest na bieżąco na stronach serwisu naszego biura www.certus.nieruchomosic.pl.
  W swojej ofercie dysponujemy niemal wszystkim co aktualnie buduje się w naszym mieście, proponujemy również wiele ciekawych lokalizacji z rynku wtórnego – mieszkania i domy o różnorodnym standardzie oraz cenach. Chętni do zakupu działki budowlanej przeznaczonej pod budownictwo jednorodzinne, bądź pensjonatowe znajdą w naszej bazie wiele interesujących ofert gruntów zlokalizowanych w pasie nadmorskim. Serdecznie zachęcamy do wizyty na stronach biura i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotel spa Kołobrzeg »

  Promowany ośrodek Muszelka działa w Sianożętach, nad morzem. Pracownikami Muszelki są profesjonalni specjaliści i rehabilitanci. Najchętniej wybieranym przez klientów miejscem jest hotel spa w mieście Kołobrzeg. Ośrodek gwarantuje kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych. Zaletą firmy Muszelka jest kameralność, przyjazna atmosfera oraz dobra organizacja. Centrum rehabilitacji jest znanym ośrodkiem na rynku medycznym i wypoczynkowym.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »