Prawo Podkategoria: Prawo

 • FHF Kancelaria Prawna »

  FHF Kancelaria Prawna

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • Rozwody Warszawa »

  Rozwody Warszawa

  Rozwód to bardzo często przykra sprawa dla ludzi którzy muszą przez to przejść. Często czujemy się zagubieni i bezradni dlatego warto wtedy poszukać pomocy u profesjonalistów którzy zadbają o ciebie w tej czy innej sprawie prawnej.Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą prawną zapoznaj się z naszą kancelarią. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz to zespół prawników posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne w takich sprawach jak: windykacja, rozwody, alimenty, spadki i wiele innych. Nasza kancelaria zajmuje się również obsługą wspólnot jak i spółdzielni mieszkaniowych. Szeroki zakres usług jakie świadczą nasi prawnicy poparty jest wiedzą i zdobytym wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Portal rozwodowy. »

  Portal rozwodowy.

  Właśnie ten Serwis adresowany jest do tych, którzy potrzebują porady prawnej z zakresu rozwodu czy podziału majątku. Rozwód i separacja to główne kwestie prezentowane w Naszym Serwisie, znaleźć tu można bardzo dużo porad z zakresu prawa rodzinnego czy słownik pojęć. Na Portalu rozwod-separacja.info istnieje możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi ludźmi. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo rozwód. Dla wszystkich zainteresowanych osób które szukają pomocy innych również jest osobny dział, gdzie każdy może zarówno wstawić własną historię, jak i przeszukiwać już umieszczone w Serwisie. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszym Serwisem !

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Prestiżowa kancelaria notarialna w mieście Kraków. »

  Prestiżowa kancelaria notarialna w mieście Kraków.

  Na ofertę prezentowanej kancelarii składają się rozmaite czynności notarialne. Klienci mogą tam dać na przechowanie dokumenty i inne cenne artykuły. Specjaliści spisują protokoły, np. podczas różnych zebrań. Polecana kancelaria notarialna, Kraków ustanowiła głównym rejonem świadczenia usług. Można się tam ubiegać przykładowo o wypis danego dokumentu. Oferta kancelarii obejmuje bogatą gamę aktów notarialnych, np. umów. Dodatkowo na stronie kancelarii znajdziemy przydatne akty prawne.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe

  Każdy, kto zdecyduje się na to, aby studiować na kierunku stosunki międzynarodowe, powinien z chęcią skorzystać z naszego portalu. Są tu materiały, które pomogą każdemu studentowi, a także osobom, które robią doktorat bądź habilitują się. Wiele artykułów spełnia tu kryteria poprawnych artykułów naukowych, mogących być wykorzystanymi przy pisaniu pracy dyplomowej, magisterskiej czy nawet doktorskiej bądź habilitacyjnej. Dotyczą takich dziedzin, jak Unia Europejska czy bezpieczeństwo. Oprócz artykułów naukowych, można tu znaleźć pożyteczny słownik oraz wykaz państw.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Windykacja Należności, Wierzytelności - Firma Windykacyjna »

  Windykacja Należności, Wierzytelności - Firma Windykacyjna

  Skuteczność w działaniach windykacyjnych Firma Windykacyjna Mediare osiągnęła dzięki zdobywaniu wiedzy i doświadczenia na przestrzeni wielu lat, wdrożeniu nowoczesnych instrumentów, wpisom na własne Giełdy Długów i współpracy z biurem informacji gospodarczej. Windykacja należności jest procesem czasochłonnym i wymagającym odpowiednich predyspozycji psychicznych ludzi zajmujących się niniejszą branżą windykacyjną. Nasz skład osobowy wywodzący się różnych dziedzin nauki i posiadających różne doświadczenie, pozwala efektywniej spojrzeć na każdą sprawę, przeprowadzić cały proces windykacji bezkonfliktowo i bezpiecznie. Dochodzenie Należności zaczynamy od pierwszego z trzech etapów Windykacja Należności na drodze pozasądowej. Etap ten prowadzony jest przez grupę osób wspierających działania terenowe które prowadzi Windykator terenowy, legitymującego się szeroką znajomością technik negocjacyjnych, psychologii oraz wieloletnim staże w branży wierzytelności. Windykacje na drodze sądowej prowadzi Radca Prawny, specjalizujący się w zagadnieniach prawa cywilnego. I gospodarczego. Ostatnim podejmowanym etapem jest Egzekucja Komornicza, prowadzi ją Komornik przy wsparciu pracowników naszego biura.
  Agencja Windykacyjna Mediare wykonuje dochodzeni roszczeń finansowych na każdych z etapie bez opłat i zaliczek wstępnych. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od kwoty wyegzekwowanej od dłużnika. Oprócz windykacji należności Firma Windykacyjna mediare oferuje wsparcie prawne, mediacje gospodarcze, Monitorowanie Płatności, weryfikację kontrahenta, zakładanie i rejestrację spółek, a także wpisy na Giełdy Długów oraz do BIG-u.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Tłumaczenia Rybnik »

  Tłumaczenia Rybnik

  Poszukujesz kompetentnej osoby, która przetłumaczy Twoje dokumenty z języka niemieckiego i odwrotnie - zapraszamy do firmy Alles Klar Centrum Języka Niemieckiego. Znajdujemy się w samym centrum miasta. Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu. Zaufaj nam!

  Data dodania: 12 11 2015 · szczegóły wpisu »

 • Radca prawny Kraków »

  Radca prawny Kraków

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Tureckiej proponuje fachową pomoc prawną. Radca prawny świadczy kompleksowe usługi w obrębie miasta Kraków. Główną specjalnością firmy jest udzielanie fachowych porad prawnych. Ważny punkt oferty stanowi opiniowanie wszelkich dokumentów prawnych. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Prowadząca rzeczoną firmę jest doświadczonym radcą prawnym. Jako zawodowcy wiemy, że istotny jest kontakt - jesteśmy dostępni tel. i online.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Dobry adwokat w miejscowości Bydgoszcz »

  Dobry adwokat w miejscowości Bydgoszcz

  W serwisie opublikowana została oferta kancelarii prawnej Piotra Chojnackiego. Adwokat proponuje na przykład doradztwo prawne czy składanie wniosków. Ten wykwalifikowany radca prawny świadczy kompleksową obsługę prawną. Adwokat działający w mieście Bydgoszcz reprezentacje klientów przed organami prawa. Specjalnością tej kancelarii jest prowadzenie procesów sądowych. Na stronie znajdziemy dokładny wykaz usług oraz informacje na temat ich cennika.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W obecnym zagmatwanym świecie, wyjątkowo często konieczna jest profesjonalna porada prawna. Skorzystanie z usług doświadczonego prawnika jest zazwyczaj najlepszym możliwym posunięciem, tylko dobrze rozeznany w sprawie (i prawie) prawnik może odpowiednio poprowadzić bieg naszych spraw. W naszej kancelarii skutecznie pomożemy każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy prawnej. Profesjonalnie, rzetelnie doprowadzimy wszystkie Twoje sprawy do szczęśliwego zakończenia. końca prowadzimy wszystkie sprawy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, a to pozwala nam prowadzić zadania na wysokim poziomie i z oczekiwanym skutkiem.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

 • Nowe mieszkania Wrocław »

  Nowe mieszkania Wrocław

  Nabycie mieszkania w dzisiaj jest niesamowicie proste, trzeba tylko mieć duże pieniądze. Pragniesz sprawić swojemu dziecku podarunek ślubny, kup im mieszkanie. Wejdź na portal oraz razem z nami wybierz nowe mieszkanie we Wrocławiu. Zobacz czy gniazdko, które Cię zaciekawiło ma parking, ochroniarzy czy ogrodzenie. Jeżeli zależy ci bardzo, aby mieszkać we Wrocławiu, po prostu wybierz tam mieszkanie oraz przeprowadź tam. Wynajdziesz w naszym serwisie też domy położone w okolicach Wrocławia. Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast naszego kraju, a Ty masz szansę tam mieszkać.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: