Billboardy Podkategoria: Billboardy

 • Zabudowa stoisk targowych - Kornet »

  Zabudowa stoisk targowych - Kornet

  Oferujemy profesjonalne zabudowy targowe wykonane z najnowocześniejszych stelaży wystawienniczych oraz z dowolnych materiałów, jakie zażyczy sobie klient. Wykonujemy stoiska systemowe i indywidualne idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W naszej pracowni graficznej powstają oryginalne projekty, wielokrotnie nagradzane na prestiżowych imprezach branżowych, realizujemy również projekty dostarczone przez klientów. Stoiska wykonujemy zarówno na targach w Polsce, jak i w całej Europie, m. in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii i Norwegii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 09 2014 · szczegóły wpisu »

 • etykiety »

  etykiety

  Wytwórca zleceń poligraficznych, drukarnia PrintNet fabrykująca etykiety, wizytówki czy druk wielkoformatowy aspiruje opisać Swoim kontrahentom swój bogaty asortyment produktów, który skierowany jest do każdego klienta zarówno pojedynczego jak i zakładów zainteresowanych skutecznym uwydatnieniem swoich wyrobów na rynku. Fachowy personel spółki jest do Państwa dyspozycji świadcząc porady i wszelkimi niezbędnymi wiadomościami na temat sprzedawanego przez PrintNet towaru. Optymalnej jakości towary sprzedawane przez nasz zakład bez kwestionowania zaspokoją każde wymagania naszych zleceniodawców jak i ich odbiorców.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Druk wielkoformatowy Avatar »

  Druk wielkoformatowy Avatar

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni wielkoformatowej Avatar istniejącej w Raszynie, którą można znaleźć na witrynie internetowej avatar.pl. Od 1999 roku świadczymy usługi jako drukarnia wielkoformatowa. Posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym możemy zagwarantować wytrzymałość a także doskonałą jakość wykonywanych u nas plakatów, banerów, folii na szyby a także innych tego typu materiałów. Zrealizowane wydruki błyskawicznie przesyłamy klientowi za pośrednictwem firmy kurierskiej. Niskie ceny, bardzo szybkie terminy, pełen profesjonalizm – to właśnie Avatar. Zapraszamy serdecznie do nawiązania z nami owocnej współpracy czego Państwu oczywiście życzymy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Billboardy

Billboardy - nowa strona:

Adres: