Sennik Podkategoria: Sennik

 • Magia, rytuały. Wróżby tarota wróżki Irminy May, Gdynia »

  Magia, rytuały. Wróżby tarota wróżki Irminy May, Gdynia

  Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie sobie wyobrazić i w co może uwierzyć, człowiek może osiągnąć. Żadna przeszkoda nie oprze się entuzjazmowi i wytrwałości opartej na silnej wierze. Jest ona podobna do elektryczności o której nie wszystko jeszcze wiemy, lecz którą potrafimy wykorzystać. Nie potrafimy zrozumieć nawet cząsteczki Nieskończoności, ponieważ oznacza ona nieograniczoną przestrzeń, wieczność - czas bez początku i końca, wszelką wiedzę i siłę. W nieskończoności zawiera się wszystko, a więc i każdy z nas, jak i środki urzeczywistniania naszych pragnień. Prace magiczne Wróżki Irminy May poprzez wróżby, ceremonie, rytuały i wtajemniczenia prowadzą ku zrozumieniu i poznaniu, w dążeniu do szczęścia i miłości.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Poznaj znaczenie snów »

  Poznaj znaczenie snów

  Sennik.biz to największy sennik online, gromadzący wszystkie najistotniejsze symbole senne jak i te, które są najczęściej wyszukiwane przez ludzi w internecie. Wiele osób jest zainteresowanych analizą snów, jednak nie każdy potrafi zrozumieć swoje marzenia senne, ponieważ wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. W znaczeniu snów z pewnością pomocna będzie nam strona sennik.biz. Należy jednak zwrócić uwagę, że jeden sen może mieć dla różnych ludzi całkiem odmienne znaczenie, ponieważ każdy człowiek ma inny charakter i ma inną sytuację życiową.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Sennik to nie zabawka. Trzeba uważać, aby nie wpaść w pułapkę błędnej interpretacji, która może doprowadzić nawet do załamania psychicznego. Traktuj senniki jako dodatek do życia i nie bierz ich do końca na poważnie z tego względu, że zrelaksowany człowiek lepiej odczytuje znaczenie swoich snów. Sennik online podpowie ci jak to prawidłowo zrobić i da dużo wskazówek związanych z analizą snów. Możesz także na forum konsultować swoje myśli z innymi użytkownikami.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zwyczaje Andrzejkowe »

  Zwyczaje Andrzejkowe

  Wrozbyandrzejkowe.pl to strona dzięki której znaleźć możemy pomysły na spędzenie andrzejkowego wieczoru, w nieco inny sposób niż działo się to do tej pory. Na początku warto poczytać nieco o historiiŚwiętego Andrzeja, a dopiero potem wziąć się za poznawanie poszczególnych wróżb. Portal ten powie Ci jak wróżyć przy użyciu zapałek, kości, kubków, czy butów. Nie licząc walorów takich jak urozmaicenie imprezy andrzejkowej, strona ta – jeżeli tylko będziesz miał ochotę zagłębić się w jej treści, wyjaśnizagadnienia z różnych dziedzin ezoteryki, sztuki wróżenia z Tarota, czy przypomni Ci zapomniane przez Ciebie przysłowia, które są przecież bardzoważnym elementem tradycji.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Sny od dawna intrygowały ludzi. Skąd się biorą i co znaczą? Te pytania zadawało i zadaje sobie wielu ludzi na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej częściową odpowiedź na owo pytanie, natomiast wciąż nie znamy dokładnie ani źródła snów, ani ich sensu. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny spis haseł, ułatwiających odczytanie znaczenia snów. Tylko tutaj można wpisywać swoje sny a także opisywać ich znaczenie. Jeśli przyśniło Ci się coś zerknij co ten Twój sen znaczy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Koniec Świata »

  Koniec Świata

  Profesjonalny portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz sporo popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych.Nasze wróżby wniosą w Twoje dużo wiary w lepsze jutro, uspokoją Twoje obawy przed nieznanym i zmienią Twoje nastawienie na znacznie optymistyczne. Wróżby pomogą Ci odnaleźć prawdziwą miłość oraz podpowiedzą jaką drogą pójść.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zjawiska paranormalne »

  Zjawiska paranormalne

  Od dawna wiele osób jest zafascynowanych wszelkimi zjawiskami nadprzyrodzonym oraz wszystkim co straszne. Na forum tematycznym porozmawiasz o rzeczach niewyjaśnionych i dowiesz się czy z takimi właśnie zjawiskami mogli mieć styczność nasi użytkownicy. Poznasz też sympatyków święta Halloween od których dowiesz się jak wybrać przeraźliwe przebrania i dekorację halloweenowe. Dowiesz się jakie koszmary senne i powtarzające się sny mają forumowicze, opisze także swoje straszne historie i sprawdzisz co przytrafiło się innym.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Znaczenie Snów ezoteryczneporady.pl »

  Znaczenie Snów ezoteryczneporady.pl

  Ile osób analizuje sny? Ile osób zastanawia się nad przekazem swoich snów? Czy ktoś rozmawia z bliskimi, znajomymi na temat swoich lub innych snów? Znaleźć odpowiedź na te i inne pytania zawsze jest trudno. Bardzo chętnie pomożemy w takich rozmowach analizach. Pomożemy zrozumieć sny, nauczymy samodzielnej analizy i porozmawiamy z osobą chcącą podzielić się swoimi snami.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »

 • Sennik on-line »

  Sennik on-line

  Znam ludzi, którzy często po obudzeniu sięgają po sennik. Nie wyjdą do szkoły z domu dopóki nie będą pewni co dany sen może oznaczać. Bywa także, że nawet w nocy kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on znaczy. Znam, również takich, którzy przy łóżku mają specjalny notatnik, w którym zapisują swoje sny. Z rana, w nocy, lub wtedy gdy sobie uzmysłowią co się im śniło. Owe sny które wyraźnie pamiętamy, lub rzeczy albo osoby to symbole mające swoje oznaczenie. By się upewnić co one oznaczają można sprawdzić w senniku.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biorytm partnerski »

  Biorytm partnerski

  Biorytm rytmy biologiczne organizmów żywych inaczej też zegar wewnętrzny. Zadaniem tego zegara jest wyrównanie metabolizmu w cyklu dobowym jak i w dłuższych okresach. “Dni krytyczne” są okresami wyjątkowo złymi, o najsłabszej sprawności. W tym okresie trzeba zachować szczególną uwagę, ponieważ wówczas dzieje się najwięcej negatywnych i nieoczekiwanych wydarzeń. Faza ujemna to okres to czas bierności, obniżają się wszystkie cechy powiązane z konkretnym cyklem. Faza dodatnia biorytmy jest okresem aktywności, uaktywniają się wszystkie cechy powiązane z danym cyklem.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wróżby »

  Wróżby

  W sieci nie występuje za dużo stron tego typu, a jak już są oferują nam fałszywe informacje.. Ale ta jest inna tu wszystko jest prawdziwe. Tutaj poznamy prawdę o sobie, o miłości jaka może nadejść, jednym słowem wszystko! Na stronie spotkamy się z słownym tłumaczenie tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Jesteśmy w stanie również zalogować się na czacie i poznać swój pozytywny tarot, w owych czasach jest to bardzo ważne bo może nam dać znać co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik - nowa strona:

Adres: