Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Megan Wycena »

  Megan Wycena

  Oferta usług rzeczoznawcy majątkowego funkcjonującego na rynku nieruchomości pod marką Megan Wycena dotyczy szacowania nieruchomości prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej a także badań i usług konsultingowych w obrębie lokalnego rynku nieruchomości. Przedsiębiorstwo obejmuje swym zasięgiem obszar powiatów z południowej części Górnego Śląska, a bogate doświadczenie gwarantuje wyśmienitą znajomość regionalnego rynku nieruchomości w takich miastach jak Pszczyna, Tychy, Czechowice-Dziedzice czy Bieruń. Solidność i rzetelność firmy Megan Wycena ma swoje odbicie w rekomendacjach klientów oraz zdobytych uprawnieniach. Szczegółowe omówienie obszaru działalności rzeczoznawcy majątkowego znajduje się na stronie www firmy.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela »

  Łódzkie Zespoły Muzyczne na Wesela

  WITAMY!!!Każda udana impreza zależy w głównej mierze od zespołu muzycznego.Dlatego wybór zespołu należy do trudnego zadania.Agencja muzyczna MIREX pomoże Państwu dopasować zespół według wymagań jakie zostały postawione by imprezy takie jak:Wesele,bankiet,bal,impreza firmowa,plenerowa,sylwester były sukcesem.Zapraszamy!

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Usługi geodezyjne »

  Usługi geodezyjne

  sprawdzone usługi geodezyjne firmy P.G.I. GEOBIT. Cechą znaczącą firmy jest szerokie doświadczenie, najlepsze referencje oraz ogromny zakres usług. propozycja skierowana jest do firm, osób fizycznych, a także instytucji publicznych. ponadto firma udostępnia przewodnik dla budujących budynek oraz interesujące linki z działu geodezji.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • firmy szkoleniowe »

  firmy szkoleniowe

  Wiele instytucyj w procesie własnego progresu staje przed problemem jak zmotywować swoich przedstawicieli handlowych do wydajniejszej pracy. Jednym z założeń jest zwrócenie się o wsparcie do firmy szkoleniowo-doradczej. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo gruntowne wiadomości o dużym obrębie naszej aktywności. Orientacyjne zakresy przedsięwzięć to:
  szkolenia miękkie
  szkolenia BHP
  badanie satysfakcji klientów
  Kategorycznie największe doświadczenie dzierżymy w obrębie treningów interpersonalnych. Głównymi adresatami naszych warsztatów są kadra zarządzająca oraz handlowcy. Współdziałamy tylko z nauczycielami którzy są fachowcami w indywidualnych dziedzinach i mogą pochwalić się faktycznym doświadczeniem.
  Uczestniczylibyśmy w progresie największym i najdynamiczniej rozwijającym się organizacjom w Kraju.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Cyfryzacja księgowości oraz coraz większe możliwości, jakie daje praca na odległość są rezultatem rozwoju nowych technologii informatycznych, np. coraz popularniejszego systemu pracy w chmurze. Przeobrażenia te pociągnęły również za sobą konieczność adaptacji procesów organizacyjnych, dzięki którym współczesne biuro rachunkowe staje się bardzo innowacyjne. Wszystkim zainteresowanym udostępniamy na stronie www przykładowe procedury oraz wzorce sprawozdań, które wdrażamy w trakcie naszej codziennej pracy. Wykorzystanie ich jest zalecane wszędzie tam, gdzie wskazane jest rozbudowanie sprawozdawczości biznesowej. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »

 • Prowadzenie księgowości Radom »

  Prowadzenie księgowości Radom

  Wszelka takowa osoba, którą ciekawiły będą księgowe usługi radom, będzie miała możliwość zwyczajnie spojrzeć do naszej placówki. Wszystko dlatego, iż jesteśmy w tym rzeczywiście nieźli i wesprzemy wam w załatwieniu waszych formalnych kłopotów. Słusznie orientować się, iż radom księgowość, którą się paramy jest na najlepszym możliwym poziomie, a w kompletnej tej mieście ciężko będzie znaleźć następną taką agencję, która będzie stała na tak samo dużym poziomie, co i my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • sourcing chiny »

  sourcing chiny

  Oferta naszej firmy jest skierowana przede wszystkim do instytucji, które chcą w niedalekiej przyszłości rozpocząć (ewentualnie rozwinąć) swój interes na terenie Chin. Zajmujemy się znajdowaniem importerów, eksporterów, rozpoznaniem rynku oraz sourcingiem. Na witrynie wynajdziesz elementy naszej propozycji, z tej przyczyny też zachęcamy niesłychanie ciepło do odwiedzenia naszej strony i dodatkowo nadzwyczaj zapraszamy do współpracy z firmą, jaka w Chinach czuje się jak u siebie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Szybki wypis KRS »

  Szybki wypis KRS

  Oferta polecanej firmy adresowana jest do osób, które szukają informacji z KRS. Nasze atuty to sumienność, profesjonalizm, solidność i szybkość działania. Zajmujemy się zdobywaniem informacji z rejestrów i aktów sądowych. Dzięki nam zyskują Państwo czas i otrzymują gwarancję skuteczności. Za pośrednictwem naszego portalu można zdobyć pełny i aktualny odpis KRS. Zlecone zadania zawsze wykonujemy w dokładnie określonym terminie. Zapraszamy na naszą stronkę internetową, na której mieści się cennik za poszczególne usługi.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości Szczecin »

  Nieruchomości Szczecin

  Nabycie mieszkania czy nieruchomości wolnostojącej to wyjątkowo ważna decyzja, przed którą wielu z nas staje w którymś momencie swojego życia. Dobrym konceptem jest skorzystać z pomocy fachowców, którzy rynek nieruchomości znają niezwykle dobrze i radzą w sprawach związanych z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości na co dzień.
  Pracownicy Magnolii Nieruchomości z chęcią wesprą Państwa w podjęciu decyzji jaką nieruchomość nabyć – spełniającą nasze wymagania i potencjał finansowy. Maklerzy zaprezentują optymalne dla Państwa propozycje oraz przeprowadzą przez niełatwą procedurę związaną z kupnem albo sprzedażą mieszkania.
  W stale aktualizowanej bazie znajdą Państwo lokale i domy jak również działki budowlane: lokalowe i pod inwestycje oraz hale zakładowe, składy itp.
  Siedziba nasza położona jest w centrum miasta, zatem trafienie do nas nie powinno uczynić Państwu problemu. Można się z nami kontaktować także via mail i telefonicznie.
  Polecamy nasze wsparcie!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • Notariusz Łódź »

  Notariusz Łódź

  Strona Internetowa prezentuje Kancelarię notarialną mieszczącą się w Łodzi. Notariusz sporządza akty notarialne, poświadcza własnoręczność podpisu na dokumentach, poświadcza kopie dokumentów za zgodność z oryginałem jak również wykonuje inne czynności notarialne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami. Notariuszwlodzi.com.pl

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Rozwody Warszawa »

  Rozwody Warszawa

  Rozwód to bardzo często przykra sprawa dla ludzi którzy muszą przez to przejść. Często czujemy się zagubieni i bezradni dlatego warto wtedy poszukać pomocy u profesjonalistów którzy zadbają o ciebie w tej czy innej sprawie prawnej.Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą prawną zapoznaj się z naszą kancelarią. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz to zespół prawników posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne w takich sprawach jak: windykacja, rozwody, alimenty, spadki i wiele innych. Nasza kancelaria zajmuje się również obsługą wspólnot jak i spółdzielni mieszkaniowych. Szeroki zakres usług jakie świadczą nasi prawnicy poparty jest wiedzą i zdobytym wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • FHF Kancelaria Prawna »

  FHF Kancelaria Prawna

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.
  Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zwrot podatku z Norwegii »

  Zwrot podatku z Norwegii

  W ofercie Meritum znajduje się profesjonalna pomoc w odzyskiwaniu podatku z zagranicy. Gwarantujemy sprawne działanie i najwyższe możliwe zwroty. Zwrot podatku z Norwegii, Niemiec, czy Holandii- to już żaden problem! Specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania przez telefon. Pierwszy krok jest Twój- musisz wypełnić formularz zamieszczony na stronie www. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, jak dostać należny ci podatek.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Skarżysko »

  Biuro rachunkowe Skarżysko

  Rozliczenia rachunkowe to dla Ciebie problem? Jest proste rozwiązanie problemu.
  Księgowa Kielce pomoże Ci załatwić wszystkie sprawy związane prowadzeniem Twojej firmy. Powierzenie tych zadań profesjonalistom to niezwykła ulga, ponieważ możesz wówczas spokojnie zająć się bieżącymi sprawami swojej firmy i jej rozwojem. Nasze
  biuro rachunkowe Starachowice w swoim zakresie usług ma: rozliczenia podatkowe i księgowe,rozliczenia ZUS, zajmuje się też sprawami kadrowymi oraz sporządzaniem wniosków o dotacje. Rozliczamy małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności. Do pracy podchodzimy rzetelnie. Sprawimy, że comiesięczne rozliczanie podatkowe nie będzie zajmowało Twojej uwagi. Ty zajmujesz się spawami funkcjonowania swojego biznesu, a my rozliczeniami podatkowymi. Nasze biuro rachunkowe Skarżysko świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Mamy wielu zadowolonych klientów, dołącz do tego grona. Referencje klientów na temat naszej pracy znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Fachowe doradztwo personalne »

  Fachowe doradztwo personalne

  HR Management specjalizuje się w wyszukiwaniu potrzebnych pracowników. Misją HR Management jest efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi. Pracownikami firmy są osoby o wielkiej pasji do tworzenia różnego rodzaju projektów. Firma dysponuje bogatą ofertą projektów szkoleniowych podnoszących kwalifikacje. System ocen okresowych wspiera pracodawców w motywowaniu swojego personelu. W procesie rekrutacji stosowana jest skuteczna i obiektywna metoda Assessment Center. Niewątpliwie będą Państwo zadowoleni z naszej bogatej propozycji.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • doradca kredytowy »

  doradca kredytowy

  Doradcy kredytowi i hipoteczni umieszczeni w naszym katalogu doradców kredytowych, to elita wśród ludzi uprawiających zawód doradcy kredytowego, ponieważ zostali specjalnie wyselekcjonowani spośród tysięcy ochotników chcących umieścić swój profil w naszym katalogu. Nie reprezentują żadnej firmy pośrednictwa finansowego ani baku - są wartością samą w sobie, gdyż to oni swoją osobowością i zaangażowaniem stwarzają ambasadorów - wszystkich klientów, którzy zostali obsłużeni i zostawili pozytywne rekomendacje o doradcy.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »

 • szkolenia BHP Sosnowiec »

  szkolenia BHP Sosnowiec

  Witamy Państwa. Świadczymy kursy okresowe pracowników w aspekcie bhp. W dzisiejszych czasach nie ma obiekcji ze trening oraz dokształcanie własnych pracowników przekłada się na bezpieczeństwo w budynku naszej spółki. Trzeba się zatem zastanowić jak wspomóc naszym pracownikom w podniesieniu swoich kompetencji i dodatkowo zaznajomić się z ewentualnościami finansowanie takiego szkolenia. Kursy nasze umożliwiają przekazanie zatrudnionemu wszelakich pożądanych wiadomości z obszaru bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia dla każdych osób zaczynających prace, prowadzone jest ono w dogodnej postaci. Namawiamy do poznania się z naszą propozycja i w razie jakiś wątpliwości o kontakt, udzielimy informacji na każde zapytania odnośnie szkolenia i także zreferujemy najnowszą propozycję odnośnie prowadzonych przez nas szkoleń cyklicznych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń »

  Nieruchomości Bydgoszcz, Nieruchomości Toruń

  Art-Centrum Nieruchomości. Prezentujemy Państwu agencję nieruchomości z Bydgoszczy, która posiada swoje filie w Toruniu oraz w Inowrocławiu. Na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego firma istnieje wiele lat skupiając ludzi doświadczonych w takich branżach, jak pośrednictwo i administracja nieruchomościami, bankowość, czy ubezpieczenia. Uwagę należy zwrócić na pośrednictwo nieruchomości. Przy pomocy Art-Centrum można zbyć, nabyć lub wynająć nieruchomości: mieszkania, domy, działki, lokale i inne. Następnie zwrócić należy uwagę na usługi bankowości (kredyty mieszkaniowe i hipoteczne), ubezpieczenia nieruchomości oraz administracji nieruchomości.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Opieka Niemcy praca »

  Opieka Niemcy praca

  Ofert pracy dla opiekunek osób starszych jest coraz więcej! Niemieccy seniorzy najchętniej zatrudniają Polki.
  W ich oczach, uchodzą za sumienne, pracowite i uśmiechnięte. Najszybciej pracę znajdują panie między 40 a 50 rokiem życia, dobrze znające język niemiecki, z doświadczeniem w opiece.
  Praca jest legalna, gwarantujemy ubezpieczenie zdrowotne i opiekę koordynatorów. Długość wyjazdu zależy od opiekunki, najkrótsze wyjazdy obejmują 1 miesiąc i gwarantują szybki powrót do Polski. Dłuższe, kilkumiesięczne pobyty, pozwalają zdobyć dodatkowe premie i bonusy. Zakwaterowanie i wyżywienie - zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »

 • Doradztwo prawne »

  Doradztwo prawne

  Witryna prezentuje interesującą ofertę porad Galerii Prawnej. Prowadzimy doradztwo prawne w dni powszednie w godzinach od 9 do 19. Podmiotom gospodarczym polecamy specjalną ofertę stałej obsługi prawnej. Doradztwo prawne przez e-mail otrzymuje się w ciągu doby po uregulowniu opłaty. Nasz personel składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych prawników. Na łamach wortalu informacyjnego zamieszczony został szczegółowy cennik.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »

1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: